Топ продаж








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашинка пряма (Гравер) ROYCE RDG-160:
Гравер фірми Royce це легкий, компактний і універсальний професійний міні-гравер, який цілком може замінити традиційну бормашину з цанговим зажимом. Компактна і ергономічна конструкція – максимальну зручність у роботі.
Режим роботи: обертальний.
Трикулачні металевий ключовий патрон з діаметром хвостовика до 6мм.
Регулювання швидкості.
Технічні характеристики:
- Споживана потужність: 160 Вт
- Номінальна напруга: 220V/50Гц
- Частота обертання холостого ходу: 8000-33000 об/хв
- Макс. діаметр патрона: 6 мм
- Вага: 0,77 кг
Комплектація Royce RDG-160:
- Ключ для патрона;
- Інструкція по експлуатації;
- Картонна упаковка.
Остерігайтеся підробок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royce |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 546 ₴
- В наявності
- Код: 01-bor-002
Шліфмашинка пряма (Гравер) ROYCE RDG-160
1 546 ₴
- +380 (93) 862-32-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
