Топ продаж




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дисків з алмазним напиленням 10шт Ø20мм. YDS Tools
Набор отрезных дисков с алмазным напылением 10(шт.), также в наборе:
- два держателя с хвостовиком 3(мм),
- 0,8(мм), толщина
- посадочное отверстие 3(мм),
- диаметр хвостовика держателя 3мм.
Применяются для резки: стекла, керамики, камня, фарфора, металлов и твердых сплавов, еще ими можно затачивать инструмент, сверла, фрезы, кусачки и т.д.
Для роботи цими дисками, потрібне додаткове водяне охолодження. Також не слід прикладати великих зусиль в процесі роботи, алмаз ріже досить повільно і додатковий тиск не прискорить цей процес, зате це може призвести до викришування кристалів з напилення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | YDS |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Графіт, Сталь, Латунь, Тверда деревина, Срібло, Штучний камінь, Гіпс, Хром, Камінь, Граніт, Кераміка, Мармур, Металопластик |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Пазование, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 20 мм |
| Діаметр внутрішній | 3 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
- Ціна: 129 ₴
- В наявності
- Код: 01-ddg-005
Набір дисків з алмазним напиленням 10шт Ø20мм. YDS Tools
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 862-32-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
