
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
R-600; Qо = 168 Вт; за Tо=-23,3 °C. Обсяг циліндра: 9.6 см3
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.85 кг |
| Країна виробник | Словаччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SECOP (швидк. ACC) |
| Гарантія | 6 місяців |
| Матеріал | Алюмінієва обмотка |
| Потужність, кВт | Qо=167Вт |
| Напруга | 173-264 В В |
| Об'єм оливи | 9.6см3 |
| Особливість | Пускове реле ZAF5 |
| Застосування | Для домашнього холодильника |
| Продуктивність | -23.3 с літр/хв |
| Температурний режим | Низькотемпературний |
| Тип | Компресор для холодильника |
| Фреон | R-600 |
- Ціна: 3 182 ₴

