
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
R-134; Qо=462Вт; за Tо=-23,3 °C; Qо=756 Вт; за Tо=-15 °C об'єм циліндра 20,95 см3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Secop |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид запчастини | Компресор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,6 кг кг |
| Вид | Низькотемпературний |
| Гарантія | На холостий пуск |
| Потужність, кВт | Qо=462-756Вт |
| Напруга | 220V В |
| Об'єм оливи | 20,95 см3 |
| Застосування | Для вітрин, холодильних шаф, ларей |
| Температурний режим | Низькотемпературний |
| Тип | Поршневий |
| Фреон | R-134 |
- Ціна: 10 962 ₴

