Все гаразд. Дякую.
Нормальные брусочки.
все супер якби не одне но переплутали товар і прийшлось чекати поки обміняли повторна пересилка пройшла за кошти продавцямагазин один з самих дешевих РЕКОМЕНДУЮ
Все гаразд. Дякую.
Нормальные брусочки.
все супер якби не одне но переплутали товар і прийшлось чекати поки обміняли
повторна пересилка пройшла за кошти продавця
магазин один з самих дешевих РЕКОМЕНДУЮ